Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOOLER

    Firma specjalizująca się w sprzedaży klejów i uszczelniaczy przemysłowych w sektorze motoryzacyjnym, budowlanym i przemysłowym.

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • wyszukiwanie nowych odbiorców
    • doradztwo techniczne i handlowe,
    • sporządzanie ofert i zamówień na produkty z oferty firmy
    • tworzenie dokumentacji technicznej i ofertowej
    • współpraca z działem logistyki i magazynem

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie lub wyższe
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu Office
    • mile widziane doświadczenie w branży
    • dyspozycyjność
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • komunikatywność i orientacja na potrzeby klienta
    • staranność i dokładność w działaniu
    • umiejętność pacy w systemie home office

    Oferujemy:

    • umowę o pracę plus system premiowy
    • narzędzia do pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    • szkolenia produktowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SOOLER z siedzibą w Brzozówce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SOOLER  z siedzibą w Brzozówce ul. Owocowa 36 ,administrator ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.