Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

    Miejsce pracy: woj. warmińsko - mazurskie

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji
    • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
    • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów
    • bieżąca kontrola spływu należności

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów
    • znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
    • wysoka kultura osobista
    • doskonała organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę pełną wyzwań w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów, karnety sportowe MultiSport
    • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu wewnątrz organizacji
    opisopisopis
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.gtv.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.