Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ica Polska poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

    Od przyszłego kandydata wymagamy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia w pracy w podobnej branży(dodatkowy atut),
    • znajomości branży lakierów do drewna oraz branży stolarskiej(dodatkowy atut),
    • samodzielności i umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy,
    • utrzymywania wysokiego poziomu obsługi klientów,
    • doświadczenia w handlu B2B
    • umiejętności pracy w zespole,
    • inicjatywy oraz zaangażowania,
    • prawa jazdy kat B

    Opis stanowiska pracy:

    • nawiązywanie relacji biznesowych z klientami z branży stolarskiej i meblarskiej na podległym województwie,
    • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z pozyskanymi oraz obecnymi kontrahentami na podległym województwie,
    • zorientowanie na wyniki i realizowanie planów sprzedażowych,
    • przeprowadzanie prób technicznych u klientów,
    • sporządzanie raportów z wykonywanej pracy,

    Oferujemy:

    • ambitną i rozwojową pracę na pełny etat,
    • uczciwe warunki wynagrodzenia oparte na osiąganych wynikach sprzedażowych,
    • szkolenia oraz doskonalenie umiejętności,
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    W tytule prosimy wpisać woj. zamieszkania.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).