Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z grona użytkowników w obsługiwanym regionie,
  • Wsparcie istniejących handlowych firm w lokalnych kanałach dystrybucji poprzez: Doradztwo techniczne, Wspólne wizyty u użytkownika, Szkolenia dla handlowców, Prezentacje nowości i promocji
  • Bezpośrednia obsługa wybranych klientów – użytkowników z grona VIP,
  • Zdobywanie informacji o użytkownikach ostatecznych, a także ich potrzebach,
  • Organizowanie testów narzędzi u odbiorców końcowych wg określonych zasad,
  • Realizacja planów sprzedaży obsługiwanego regionu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży narzędziowej (mile widziane);
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Samodzielność, zaangażowanie, motywacja;
  • Umiejętność negocjacji i przekonywania;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość aplikacji Office.
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego – mile widziana

To oferujemy

  • Interesującą praca i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne, samodzielne stanowisko,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).
  • Bogaty pakiet socjalny

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” sp. z o.o.

Doradca Techniczno - Handlowy, warmińsko-mazurskie