Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z branży odnawialnych źródeł energii (m.in. instalatorzy, sprzedawcy usług i produktów z branży OZE, hurtownie)

  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem

  • Doradztwo biznesowe nowym i obecnym klientom w zakresie doboru naszych produktów (m.in. fotowoltaika, pompy ciepła, ładowarki samochodowe, magazyny energii, folie grzewcze)

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • Identyfikacja nowych szans sprzedażowych

  • Nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami (spotkania, rozmowy telefoniczne, korespondencja e-mail)

  • Przygotowywanie ofert, analiz, umów, raportów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży – poparte wynikami – preferowana sprzedaż w branży OZE/fotowoltaika/ lub innej branży technicznej (umiejętność doradztwa technicznego)

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej dla klienta biznesowego lub hurtowego

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów

  • Umiejętność pozytywnego wykorzystania technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Wysokiego standard pracy i dbałości o szczegóły

  • Punktualność

  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2 (komunikacja z potencjalnymi klientami)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel – tabele, Word – tworzenie składnych treści)

  • Zaangażowanie w rozwój firmy

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (jest możliwość zatrudnienia na innych warunkach)

  • Pracę w trybie home office, głównie w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

  • Stałe wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo premia uzależniona od osiąganych celów i wyników sprzedażowych

  • Duże wsparcie marketingowe, działu technicznego, działu projektowego, oraz działu obsługi klienta

  • Akademię Soltec z licznymi szkoleniami dla pracowników

  • Narzędzia do pracy: samochód klasy Toyota Corolla Hybryd, telefon, komputer

  • Osiąganie sukcesów i możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w branży

  • Pracę w młodej, szybko i intensywnie rozwijającej się branży

  • Pracę w solidnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Możliwość sprzedawania produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy