Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Timac Agro Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wizyty na gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi;
  • Planowanie pracy i raportowanie wyników w systemie;
  • Powiększanie bazy gospodarstw na swoim, dedykowanym terenie;
  • Reprezentowanie firmy podczas pokazów polowych, dni pola i innych imprez wystawienniczych ;
  • Bieżąca współpraca ze swoim przełożonym, Product Managerami i pozostałymi specjalistami.

Podział czasu pracy

90%

Sprzedaż bezpośrednia i serwis posprzedażowy

10%

Planowanie i raportowanie

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, doradcy lub przy obsłudze klienta;
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami;
  • Zainteresowanie rolnictwem i chęć poszerzania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat - pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży.
  • Rozbudowaną bazę klientów.
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania w obrębie 2-3 powiatów.
  • Ciekawą pracę wspartą 6-tygodniowym okresem wdrożeniowym.
  • Szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Auto na własność po 3 latach

Jeśli będziesz realizować oczekiwaną przez Timac Agro Polska sprzedaż, to po 3 latach samochód służbowy przechodzi na Twoją własność!

Stawiamy na stałą współpracę – Stawiamy na Ciebie!

Proces rekrutacji

Rekrutacja jest dwuetapowa.

Obecnie prowadzimy spotkania w formie online.

Niezależnie od wyników rozmów, oddzwaniamy do wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy.

Dołącz do nas!

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Timac Agro Polska to firma handlowa działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań związanych z odżywianiem roślin i zwierząt na rzecz zrównoważonego rolnictwa. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt, iż w produkcji nawozów i produktów zootechnicznych wykorzystujemy naturalne, aktywne molekuły pozyskiwane z alg morskich.

W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

Doradca Techniczno-Handlowy, warmińsko-mazurskie