Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Interhandler Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami

  • Sprzedaż urządzeń i agregatów oraz usług B2B

  • Wsparcie w doborze produktów i profesjonalne doradztwo

  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie

  • Sporządzanie raportów sprzedaży

  • Pozyskiwanie wiedzy o rynku produktów z oferty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich rezultatów w sprzedaży

  • Zaangażowanie w relacje z klientami i realizację ich potrzeb zakupowych

  • Znajomość rynku produktów do maszyn (budowlanych, rolniczych) będzie atutem

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę + system prowizyjny

  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Przewiń do profilu firmy