Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi i fasad. Na rynku istnieje od 1969 roku i cały czas spełnia marzenia wielu Klientów w całej Europie, USA, Australii. Do produkcji firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów wg życzeń Klientów tj. różne gatunki drewna, systemy profilowe PVC i aluminiowe, a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC - aluminiowe. Jakość produktów BERTRAND potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.bertrand.pl

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo techniczne
    • Kompleksowa obsługa klientów
    • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
    • Budowanie długotrwałych i stabilnych relacji biznesowych z klientami
    • Kreowanie rozwiązań marketingowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekiwania:

    • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
    • Podstawowa wiedza techniczna
    • Dobra organizacja pracy
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne – mile widziane wykształcenie wyższe
    • Biegła obsługa komputera (Microsoft Office)
    • Otwartość i komunikatywność
    • Kreatywność
    • Terminowość

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Rozwój zawodowy
    • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz odpowiedni system premiowy
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowego oraz opieki medycznej na korzystnych warunkach

    Jeśli czujesz, że masz w sobie potencjał, który chcesz rozwijać wraz z nami, jesteś innowacyjny/a, ceniący/a pracę zespołową oraz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).