Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Saint-GobainO firmie

Rekrutacja zdalna

Saint-Gobain

Szyszkowa 43

Warszawa

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym  świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i ponad 60 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 17 różnych marek i zatrudniamy blisko 7 000 osób.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów hurtowni
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów
  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych
  • Poszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych
  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego handlowca
  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej oraz lokalnego rynku inwestycji i wykonawców
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Niezbędne do pracy narzędzia: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy
Serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację. Będzie ona brana pod uwagę, ale ze względu na zaistniałą sytuację dotyczącą COVID-19, cały proces rekrutacyjny może potrwać dłużej niż zazwyczaj. Dziękujemy za wyrozumiałość i za zainteresowanie pracą w Grupie Saint-Gobain. Skontaktujemy się z Państwem w przypadku pozytywnego rozpatrzenia Państwa aplikacji.

Życzymy dużo zdrowia,
Zespół Rekrutacji

Dowiedz się więcej o procesie rekrutacji i dalszym rozwoju w Grupie Saint-Gobain!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy