Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

WILHELM HERM MULLER Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • techniczne wsparcie klienta, który zaopatruje się w produkty związane z utrzymaniem ruchu w firmach produkcyjnych
  • dbanie o dobre relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy
  • odwiedzanie Klientów, doradzanie rozwiązań technicznych oraz opracowywanie ofert
  • współpraca z zespołem oddziału i innymi pracownikami firmy oraz wsparcie w procesie windykacyjnym
  • zdobywanie i poszerzanie wiedzy na tematy związane z branżą

Podział czasu pracy

60%

wizyty u klientów

40%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe o kierunku technicznym
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność organizowania samodzielnej pracy
  • znajomość języka angielskiego A2/B1 (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

Jesteśmy dynamiczną firmą stawiającą na rozwój swoich pracowników, dlatego będziesz brać udział w organizowanych przez nas szkoleniach.

Jeśli ważna jest dla Ciebie stabilizacja, cenisz sobie pozytywną atmosferę, chcesz dołączyć do młodego, ambitnego zespołu i dobrze się czuć wśród współpracowników, a kreatywność i otwartość to Twoje cechy. Dołącz do naszego zespołu ludzi kreatywnych i otwartych na wyzwania innowacyjnych rozwiązań technicznych, bo ta oferta jest dla Ciebie. My oferujemy Ci stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która prężnie się rozwija. Dzięki temu się nie nudzimy, gdyż każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania. Jeśli czujesz, że chcesz podjąć wyzwanie - zapraszamy do nas, do WHM! Przygotuj się na częste wyjazdy do klientów, do których dojedziesz samochodem służbowym. Dobre relacje z Klientami oraz resztą zespołu utrzymasz dzięki niezbędnym narzędziom, którymi są telefon komórkowy i laptop.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne

WILHELM HERM MULLER Polska Sp. z o.o.

Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań z zakresu techniki napędu oraz transportu w zakładach produkcyjnych. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy.

Dla stałych pracowników oferujemy:

  • możliwość ubezpieczenia oraz skorzystania z pakietów medycznych LUX MED
  • udział w szkoleniach produktowych wewnętrznych i zewnętrznych
  • dofinansowanie do edukacji
  • uczestnictwo w programie sportowym OK SYSTEM
  • fundusz ZFŚS

Doradca Techniczno-Handlowy, Warszawa