Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Emaliowa 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Onninen Sp. z o. o.

Emaliowa 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów z Segmentu Redystrybucji w obsługiwanym regionie

  • Maksymalna automatyzacja zamówień klientów z obsługiwanego regionu

  • Wsparcie techniczne/branżowe klientów z regionu

  • Aktualizacja warunków handlowych w PM

  • Aktywny udział w tworzeniu smart pricinigu

  • Monitorowanie realizacji umów

  • Analizy sprzedażowe i aktywne kreowanie kalendarzy PH

  • Obsługa nowo rejestrowanych klientów – uprawnienia, limity, umowy, należności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

  • Znajomość branży

  • Znajomość programów MS Office w praktyce

  • Umiejętność organizowania pracy własnej, systematyczność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowej obsługi ofert i zamówień klientów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia i warsztaty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej.

Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy