Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.O firmie

6 600–10 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

"MAG INSTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Sp. K.

Łopuszańska 37

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami i obsługa zamówień
  • Przygotowywanie ofert
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Wspieranie działań naszych handlowców
  • Obsługa nowych kanałów sprzedażowych
  • Doradztwo i pomoc dla klientów

Nasze wymagania

  • Gotowość do intensywnej nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Wykształcenie techniczne i doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Rzetelnosć i zaangażowanie w pracy
  • Otwartość i chęć rozwijania się
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z programu ubezpieczenia zdrowotnego
  • Komfortowe warunki pracy i wszystkie niezbędne narzędzia do jej wykonywania
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w bardzo zgranym zespole

Co nas wyróżnia

  • Przejrzyste warunki pracy i wynagradzania
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Wieloletnia współpraca nie tylko z naszymi pracownikami, ale też klientami

Doradca techniczno-handlowy, Łopuszańska 37, Warszawa