Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

AMS International Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż systemów CAD/CAM/CAQ i usług oferowanych przez AMS International

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów zajmujących się m.in.: obróbką skrawaniem, okrawaniem/obcinaniem, inżynierią odwrotną, projektowaniem CAD, obróbką laserową

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Udział w targach, seminariach oraz webinariach branżowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy ukierunkowanej na realizację planów sprzedażowych

  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży (min. 2 lata)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat B. oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość języków obcych: angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego

To oferujemy

  • Umową o pracę na pełen etat

  • System prowizji oparty o wyniki indywidualnej sprzedaży

  • Ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole

  • Pracę z szerokim spektrum firm oraz klientów (m.in. branże samochodowa, lotnicza, morska, narzędziownie, producenci form)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (telefon, komputer oraz samochód służbowy)

  • Kompleksowe wdrożenie oraz przygotowanie do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Podstawą spółki AMS International Sp. z o.o.  jest działalność związana z oprogramowaniem, wdrożeniami, szkoleniami i serwisem oferowanych rozwiązań. Wzrost dokładności i wydajności, automatyzacja, poprawa jakości detali oraz skrócenie czasu procesu to najważniejsze cechy oferowanych produktów. Partnerami spółki są tacy producenci oprogramowania jak Autodesk, Carveco, NCG CAM oraz Tebis.

Misją AMS International jest dostarczanie Klientom wysokiej jakości produktów i usług związanych z oprogramowaniem, świadczenie usług wdrożeniowych oraz serwisowych.