Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma AUER Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy AUER Strahltechnik z Mannheim, która od ponad 65 lat produkuje iniekcyjne i ciśnieniowe, bezpyłowe kabiny śrutownicze (piaskarki)
    oraz specjalistyczne automaty śrutownicze.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń oraz produktów oferowanych przez firmę, nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie techniczne
    • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych będzie dodatkowym atutem
    • umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
    • sprawna obsługa komputera (środowisko MS Windows, MS Office, Internet)
    • komunikatywność, kreatywność, motywacja do pracy, zaangażowanie
    • prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
    • stałe wynagrodzenie uzupełnione o system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami
    • narzędzia pracy handlowca

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    bottom