Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CONCEPTAIR S.C.

    Firma conceptAIR, generalny importer fińskich central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Vallox, z siedzibą w Warszawie, poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy.

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
    • realizacja ustalonego planu sprzedaży,
    • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie sprzedaży,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • kontakt z partnerami handlowymi i instalatorami.

    WYMAGANIA:

    • znajomość zagadnień technicznych z zakresu wentylacji i klimatyzacji,
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację,
    • znajomość obsługi komputera, środowisko Windows, pakiet MS-Office,
    • kultura osobista,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • chęci i pozytywne nastawienie do pracy oraz realizacja założeń,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • stałą i stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • ciekawą pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
    • dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.