Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

IZOLA A.Staszczyk, A.Nowak Spółka Jawna

Karczunkowska 43

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów i celów sprzedaży

  • Pozyskiwanie i współpraca z Klientami

  • Wsparcie i doradztwo techniczne dla Klientów

  • Monitorowanie rynku inwestycji oraz działań konkurencji

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz Dostawcami

  • Współpraca z pozostałymi działami

  • Monitoring należności / płatności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach handlowych

  • Znajomość branży instalacyjnej, wentylacji, klimatyzacji i HVAC

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wykształcenie min. średnie

  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku doradcy / PH

  • Cenimy cechy osobowości: b. dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, rzetelność, dokładność, kreatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Motywujący system wynagradzania uzależniony od wyników pracy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Stabilność zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Szkolenia branżowe

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia z branży instalacyjnej.

Przewiń do profilu firmy