Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

RENZ Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma produkcyjna wyrobów metalowych z kapitałem niemieckim z 90-letnią tradycją w branży poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: województwo mazowieckie i okolice

Kandydacie,

szukamy człowieka, który ma doświadczenie i sukcesy w sprzedaży w branży przemysłowej, kogoś, kto zajmie się od początku do końca sprzedażą skrzynek pocztowych jak również rozwiązań pocztowych i urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek, kogoś, kto będzie spotykać się z przedstawicielami na budowach (i nie boi się założyć kasku i obuwia roboczego), kogoś, kto równie dobrze będzie się czuł w kontakcie z developerami, architektami oraz naszymi stałymi klientami, kogoś, kto dopilnuje montażu naszych produktów, kogoś kto ma wizję sprzedaży wyrobów firmy RENZ. Jeśli wszystko co powyższe jest Tobie bliskie – zapraszamy do aplikowania!

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż produktów / realizacja zamówień
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej / elektrycznej – niezbędne!!!
  • doświadczenie w kontaktach handlowych w terenie
  • wykształcenie min. średnie (wskazane techniczne)
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność
  • gotowość do podróży służbowych - firma RENZ ma swoją siedzibę w Gądkach pod Poznaniem, więc wizyty również będą w ramach stanowiska

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach produktowych
  • pracę w dynamicznym zespole i firmie o strukturach międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i pomoc przy wdrożeniu się w obowiązki
  • bezpłatny pakiet medyczny przy wykupieniu ubezpieczenia na życie
  • karnet sportowy OKSYSTEM w atrakcyjnej cenie
Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych - CV  za pomocą przycisku Aplikuj.
Do kandydata:

Wysyłając do Administratora zgłoszenie rekrutacyjne prosimy abyś zamieścił w treści swojego CV następującą zgodę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez RENZ Sp. z o.o. z siedzibą w Gądkach przy ul. Magazynowej 5a, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy