Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

ITAN sp. z o.o.

5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Piękna 49

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna analiza nowości rynkowych

  • Przygotowywanie szkoleń oraz bloga technicznego

  • Sprzedaż konstrukcji do fotowoltaiki

  • Sprzedaż pomp ciepła

  • Doradztwo techniczne z zakresu fotowoltaiki

  • Doradztwo techniczne z zakresu pomp ciepła

  • Organizacja szkoleń w siedzibie firmy oraz u klientów polskich i zagranicznych

  • Organizacja szkoleń dla zespołu sprzedażowego

  • Współpraca z działem marketingu

  • Komunikacja z zagranicznymi oddziałami firmy

  • Rekrutacja i budowanie zespołu techniczno - szkoleniowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie fotowoltaiki lub pomp ciepła

  • Umiejętność przygotowywania szkoleń

  • Znajomość branży OZE

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć do ciągłego rozwoju i pracy

To oferujemy

  • Wieloletnią perspektywę rozwoju i awansu

  • Telefon i komputer służbowy wysokiej klasy

  • Samochód służbowy

  • Szkolenia w Polsce i za granicą

  • Wyjazdy na targi do Monachium, Dubaju i Miami

  • Nowoczesne biura w Warszawie, Berlinie oraz we Włocławku

  • Możliwość współtworzenia rynków międzynarodowych

  • Pracę z młodym, prężnym zespołem z wielkimi ambicjami, spójną wizją i jednym celem

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

SOLITAN (www.solitan.pl) to prężnie działająca hurtownia odnawialnych źródeł energii . W związku z tworzeniem nowych oddziałów zagranicznych i rozszerzającym się portfolio powiększamy zespół, który będzie współtworzył EUROPEJSKIE CENTRUM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - fotowoltaika, pompy ciepła, ładowarki elektryczne, carport'y, agregaty = nowoczesny kompleks OZE.

SOLITAN jest marką rodzinnej spółki ITAN, która od ponad 25 lat działa w handlu międzynarodowym. W swojej grupie poza hurtownią posiadamy duży portfel projektów elektrowni fotowoltaicznych, który cały czas się powiększa. Zasięg firmy wykracza dzisiaj poza granice Polski, rozwijamy oddziały zagraniczne w Niemczech i na Bałkanach, a praca u nas gwarantuje duże możliwości rozwoju. Obecnie tworzony model hurtowni OZE chcemy w najbliższych latach przenosić na wiele światowych rynków, nie tylko w Europie.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto równie jak my - oczekuje wielkiego BOOM w rozwoju swojej kariery!