Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Warszawa, Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TLC Rental Sp. z o.o.
    Lider w wynajmie ogrodzeń tymczasowych ze skandynawskim doświadczeniem, obsługujący największe inwestycje budowlane poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sokołów k. Warszawy / woj. mazowieckie

    Opis stanowiska

    • realizacja planów sprzedaży produktów i usług firmy
    • wynajmem i sprzedaż materiałów i / lub usług
    • budowanie długotrwałych kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi klientami
    • utrzymywanie relacji handlowych poprzez wizyty u klientów i na inwestycjach
    • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
    • doradztwo techniczne oraz realizacja potrzeb klientów
    • aktywne monitorowanie i raportowanie sytuacji w branży
    • kreowanie odpowiedniego wizerunku Spółki na rynku

    Od kandydatów oczekujemy

    • minimum 1,5- letniego doświadczenia w branży budowlanej
    • doświadczenie w handlu w sektorze B2B
    • doświadczenie w wynajmie materiałów i usług w branży budowlanej
    • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • łatwość nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
    • samodyscypliny i konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu
    • dyspozycyjności i gotowości do wizyt u klientów na podległym terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego
    • prawa jazdy kat B
    • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP
    • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
    • wykształcenie min. średnie

    Oferujemy

    • pracę w stabilnej firmę
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • możliwość rozwoju
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, tablet, laptop)

    Osoby spełniające Nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TLC Rental Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Klauzula Informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Spółce TLC Rental Sp. z o.o.

    Administratorem wszelkich niezbędnych danych pozyskanych od potencjalnych pracowników w procesie rekrutacji jest TLC Rental Sp. z o.o.

    Spółka TLC Rental jako administrator przetwarza dane osób ubiegających się o zatrudnienie na wszelkich stanowiskach, które zostały spółce przekazane wszelkimi przyjętymi kanałami rekrutacji oraz w trakcie całego procesu rekrutacji.

    Podstawą przetwarzania danych przez administratora są przepisy obowiązującego prawa, przede wszystkim art. 22 §1 k.p., a także inne aktów wykonawcze, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach oraz w zakresie przyszłych rekrutacji, wyrażona przez Państwa zgoda.

    W związku z rekrutacją spółka może przetwarzać następujące dane:
    • dane identyfikacyjne;
    • dane teleadresowe;
    • dane dotyczące wykształcenia;
    • dane dotyczące umiejętności i dotychczasowego zatrudnienia;
    • dane dotyczące uprawień;
    • inne dane niezbędne dla procesu rekrutacji;
    Dane pozyskane przez spółkę w trakcie procesu rekrutacji przetwarzane są w następujących celach:
    1. rozpatrzenie kandydatury potencjalnego pracownika na określone stanowisko oferowane przez spółkę;
    2. realizacja procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji;
    3. realizacja uprawnień do obrony przez ewentualnymi roszczeniami, a także w celu ew. kierowania roszczeń.
    Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji i nawiązania ewentualnej dalszej współpracy.

    Dane pozyskane na etapie rekrutacji będą przetwarzane w powyższych celach przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Spółka zastrzega sobie prawo do przekazywania danych przetwarzanych w związku z procesem rekrutacji współpracującym z nią podmiotom wspierającym proces rekrutacji, a także podmiotom świadczącym na jej rzecz usługi IT oraz inne niezbędne usługi o charakterze niezbędnym dla funkcjonowania przedsiębiorstwa.

    Spółka nie przekazuje danych uzyskanych w procesie rekrutacji poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

    Na zasadach określonych obowiązującymi przepisami przysługują Państwu następujące prawa związane z przekazanymi spółce w procesie rekrutacji danymi:
    1. prawo dostępu do danych;
    2. prawo zażądania sprostowania danych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (skorzystanie z niniejszego uprawienia może pociągnąć za sobą konieczność przedwczesnego zakończenia procesu rekrutacji);
    3. prawo  wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (skorzystanie z niniejszego uprawienia może pociągnąć za sobą konieczność przedwczesnego zakończenia procesu rekrutacji);
    4. prawo przenoszenia danych do innego administratora (jedynie w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych  jest niezbędność do wykonania umowy lub Państwa zgoda).
    Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, w szczególności korzystania z przysługujących Państwu praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, możecie Państwo kontaktować się z nami poprzez:
    • adres email: [email protected]
    • telefonicznie pod numerem: +48 734 140 140
    • pisemnie na adres:05-806 Sokołów, ul. Rodzinna 38A
    • osobiście – po wcześniejszym ustaleniu spotkania -  w siedzibie spółki tj. 05-806 Sokołów, ul. Rodzinna 38A
    Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.