Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. to niemiecka firma z ponad 130 letnim doświadczeniem, będąca liderem w branży narzędziowej w Europie!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe – warunek konieczny;
  • Znajomość branży narzędziowej;
  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem;
  • Umiejętności techniczne;
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Wysoka motywacja do pracy - nastawienie na realizację celu;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Obsługa pakietu Office;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych wyznaczonych przez Firmę;
  • Obsługa Klientów i rozwijanie relacji z nimi;
  • Poszukiwanie nowych Klientów;
  • Doradztwo techniczne w obszarze produktów branży narzędziowej;
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń w zakresie oferowanych przez Firmę produktów;
  • Planowanie wizyt handlowych oraz raportowanie do centrali Firmy.

Dla zatrudnionych gwarantujemy atrakcyjne warunki:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia, powiązane
    z wynikami sprzedaży;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Praca w młodym zespole profesjonalistów w branży w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji: uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule wiadomości prosimy o podanie miejsca zamieszkania.

HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.
Ul. Roździeńskiego 188a
40 – 203 Katowice

Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się