Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE, producent najwyższej jakości podgrzewaczy wody, zasobników, pomp ciepła i kolektorów słonecznych poszukuje osoby na stanowisko:
    (miejsce pracy: obszar obejmujący województwa-wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie)

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie kontaktów z klientami, budowanie relacji handlowych z instalatorami i dystrybutorami
    • doradztwo w zakresie asortymentu elektrycznych podgrzewaczy wody i zasobników c.w.u.
    • realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych
    • dokonywanie bieżących analiz rynku, raportowanie
    • uczestnictwo w targach i spotkaniach branżowych
    • zatrudniona osoba będzie pracować na terenie województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego o profilu technicznym
    • min. 2-letniego doświadczenia w handlu/sprzedaży w branży grzewczej/instalacyjnej
    • nastawienia na realizację celów
    • wysokich umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • dyspozycyjności i dynamizmu, dobrej organizacji pracy własnej
    • prawa jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę na pełny etat
    • szkolenia produktowe
    • niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon
    • przyjazną atmosferę pracy
    • motywacyjny system wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) w terminie do: 15.08.2018
    klikając na przycisk APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nibe-Biawar Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

    bottom