Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

ROCKWOOL Polska

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonego Doradcy Techniczno-Handlowego z Poznania lub bliskiej okolicy, lubiącego podejmować nowe wyzwania, poszukującego firmy o wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Głównym zadaniem Doradcy Techniczno-Handlowego będzie sprzedaż inwestycyjna produktów w segmencie „Dachy Płaskie”, na terenie województwa wielkopolskiego, zachodni-pomorskiego i lubuskiego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej,

  • Pozytywne nastawienie do realizacji postawionych zadań,

  • Systematyczność samodzielność i zaangażowanie,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji (opartych na współpracy i doradztwie) z Klientami,

  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia i związania się z międzynarodową Firmą,

  • Wyższe wykształcenie i prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość segmentu izolacji przeciwwodnych

To oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

  • Podstawowe narzędzia pracy takie jak: samochód, telefon, tablet, komputer,

  • Pracę pełną wyzwań,

  • Możliwość rozwoju w oparciu o własne aspiracje i dostępne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Klawoo

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy