Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

SEMPER POWER Sp. z o.o.

2 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych produktów/usług oferowanych przez firmę,

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert, zawieranie umów z klientami,

  • współpraca z Działem Realizacji i Zamówień,

  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji,

  • obsługa klienta przez cały proces realizacji oraz obsługa posprzedażowa.

Nasze wymagania

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • uczciwość i wysoka kultura osobista,

  • obsługa klienta na najwyższym poziomie,

  • godne reprezentowanie firmy,

  • prowadzenie działalności gospodarczej bądź gotowość do jej założenia,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od zaangażowania/wyników,

  • samochód służbowy, telefon, tablet,

  • szkolenia sprzedażowe, techniczne oraz produktowe,

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie merytoryczne i biznesowe wszystkich działów przez cały okres współpracy,

  • możliwość budowy/rozwoju własnej grupy sprzedażowej i awansu w strukturach firmy,

  • współpracę z rzetelną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży i bardzo dobrą ofertą dla klientów indywidualnych i biznesowych,

  • dbałość o wysoką jakość montażu i bezpieczeństwo instalacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Semper Power to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży OZE – od doradztwa poprzez projektowanie do montażu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów na biomasę i kolektorów słonecznych. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych.

Semper Power jest częścią grupy kapitałowej notowanej na giełdzie New Connect. Jesteśmy członkiem wspierającym Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

Główna siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, biuro regionalne – w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy