Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

AGRO - PERFECT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo, kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu;
  • budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych;
  • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w branży (warunek konieczny);
  • wykształcenia kierunkowego – rolnictwo (mile widziane);
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność pracy w pakiecie MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • progresywne warunki płacowe i wysokie premie;
  • samochód, telefon, laptop oraz inne narzędzia niezbędne w pracy.

Doradca Techniczno-Handlowy, wielkopolskie