Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy

LUBAZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    zachodniopomorskie
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zakładów w branżach beton i kruszywa: wytwórnie betonu, prefabrykacja, kopalnie kruszyw, żwirownie, na podległym obszarze działania
  • Sprzedaż produktów firmy oraz rozszerzanie asortymentu u istniejących klientów,
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań poliuretanowych L-PUR w zakładach,
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych, biznesowych relacji z klientami,
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów,
  • Analizowanie rynku i monitorowanie działań konkurencji oraz poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży,
  • Bieżące raportowanie i planowanie działań handlowych oraz uzupełnianie danych w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • 100% zaangażowania w to, co robisz oraz dużo chęci do pracy,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Doświadczenie w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych to duży plus dla Ciebie,
  • Znajomość rynku producentów betonu towarowego i/lub zakładów wydobycia surowców mineralnych – to dla nas wartość dodana,
  • Duża samodzielność oraz wykazywanie własnej inicjatywy w działaniach,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie - preferowane wykształcenie techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji lidera w produkcji elastomerów poliuretanowych,
  • Dużą niezależność w działaniu,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy, work-life-balance,
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz pracy zdalnej,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Pełen dostęp do firmowego know-how,
  • Specjalistyczne szkolenia produktowe oraz szkolenia z zakresu technik sprzedaży,
  • Udział w konferencjach i targach branżowych w Polsce i za granicą,
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe,
  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od sprzedaży,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód, komputer, telefon,
  • Możliwość wykorzystywania auta służbowego do celów prywatnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

O nas

Firma Lubas jest niekwestionowanym liderem w produkcji wyrobów poliuretanowych w Polsce. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, po 30 latach działalności, marka znalazła się w gronie wiodących producentów poliuretanu i może pochwalić się posiadaniem najszerszego portfolio produktów w Europie. Obecnie firma działa w 41 krajach, na 6 kontynentach.

Więcej informacji o nas znajdziesz:

na naszej stronie: https://lubas.com/

na profilu LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lubas/

Jeśli szukasz pracy, w dobrej atmosferze, która da Ci dużo swobody w działaniu i pozwoli pogodzić życie zawodowe z prywatnym, to oferta dla Ciebie!

Doradca techniczno-handlowy, wielkopolskie