Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez DB Energy SA danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DB ENERGY SA

Doradca techniczno-handlowy

DB ENERGY SAO firmie

aleja Armii Krajowej 45

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy z istniejącymi

  • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych, prowadzenie prezentacji produktowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży oraz z zespołami audytowymi i projektowymi

  • Budowanie trwałych /długoterminowych relacji z klientem i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

  • Udział w targach i konferencjach branżowych

  • Stała analiza rynku pod względem oczekiwań klientów, następujących zmian ich potrzeb

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub kompetencje techniczne. Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

  • Umiejętność organizacji własnej pracy, wyznaczania priorytetów

  • Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży HVAC, OZE, sanitarnej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko oraz pracę pełną wyzwań w firmie doradczo – inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji lidera na rynku efektywności energetycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Umowę B2B oraz motywacyjny system prowizyjny (wynagrodzenie stałe + premia kwartalna)

  • Udział w innowacyjnych projektach dla klientów z wszystkich sektorów przemysłu

  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe

  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon

  • Pakiet świadczeń medycznych, pakiet benefit

co to?