Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno- handlowy

Derksen Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego dla Klienta- firmy zajmującej się sprzedażą chemii technicznej i narzędzi poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji cenowych,
  • Koordynacja procesu realizacji zamówienia,
  • Serwis i doradztwo dla pozyskanych klientów,
  • Przygotowywanie oraz udział w targach branżowych
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień z realizowanych działań.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klienta,
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • Silnej orientacji na cel,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Samodzielności,
  • Mobilności (praca w terenie),
  • Entuzjazmu i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + motywujący system premii),
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • Samodzielność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Przesyłając dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Derksen Polska Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach w celu realizacji procesu rekrutacyjnego

Ogłoszenie archiwalne