Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno - handlowy

Wacker Neuson Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów wypożyczalni
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Oferowanie usług wypożyczalni
  • Zarządzanie flotą wypożyczalni
  • Realizacja planów budżetowych
  • Współpraca z działem serwisu
  • Współpraca z innymi oddziałami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook)

Mile widziane

  • Wykształcenie o profilu budowlanym, mechanicznym lub logistycznym
  • Znajomość maszyn budowlanych i ich zastosowania
  • Umiejętność pracy na programie CRM
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i klienta

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program szkoleń
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Kartę medyczną Lux-Med
  • Program Multi Sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • szkolenia

Wacker Neuson Sp. z o.o.

Grupa Wacker Neuson jest międzynarodową firmą i wiodącym producentem lekkich i kompaktowych urządzeń z ponad 50 oddziałami i 140 stacjami sprzedaży i serwisu na świecie. Grupa oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów, szeroką gamę usług i skuteczną obsługę części zamiennych.

W Polsce reprezentowana jest przez Wacker Neuson Sp. z o.o. z siedzibą główną w Ożarowie Mazowieckim i z 10 oddziałami, które wykonują oprócz sprzedaży maszyn usługi serwisowe, sprzedaży części zamiennych i wynajmu maszyn Wacer Neuson.

Doradca techniczno - handlowy, Wrocław