Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Sto Sp.z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych na obsługiwanym regionie,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych,
  • utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami,
  • doradztwo handlowe w zakresie oferowanych produktów.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • dobra znajomość rynku inwestycyjnego w swoim województwie,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • stabilny i przejrzysty system wynagradzania: płacę podstawową plus możliwą do osiągniecia atrakcyjną prowizję w oparciu o wyniki sprzedażowe,
  • wynagrodzenie zawsze a czas,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie, bonusy okolicznościowe,
  • program szkoleń produktowych i sprzedażowych, które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych,
  • zdrową równowagę między życiem osobistym a pracą,
  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole, spotkania integracyjne,
  • zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe, umożliwiające gromadzenie środków na emeryturę,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do użytku prywatnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych, tynków oraz farb.

Doradca Techniczno-Handlowy, Wrocław