Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy z językiem hiszpańskim lub angielskim

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradca techniczno-handlowy z językiem hiszpańskim lub angielskim

    Cortizo Sp. z o.o., to firma przemysłowa z siedzibą w Radomsku, przynależąca do grupy Aluminios Cortizo, lidera w produkcji systemów aluminiowych dla architektury i budownictwa o rozwiniętej strukturze międzynarodowej, wysokiej kulturze technicznej i bardzo dobrej sytuacji finansowej.

    Zakres obowiązków:

    • promocja produktów z oferty Cortizo,
    • pozyskiwanie nowych klientów, w szczególności klientów inwestycyjnych (deweloperów, biur projektowych, firm budowlanych),
    • utrzymywanie ścisłej współpracy z obecnymi i nowymi odbiorcami,
    • wsparcie i doradztwo w zakresie systemów architektonicznych,
    • analiza techniczna projektów, opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych,
    • pomoc techniczna w projektowaniu i przeprowadzaniu kalkulacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży konstrukcji aluminiowych - znajomość procesów produkcyjnych i handlowych,
    • znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego,
    • znajomość programu AutoCad,
    • dynamika w działaniu i silna motywacja do osiągniecia wyznaczonych celów,
    • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami i współpracownikami,
    • zdolności handlowe i negocjacyjne,
    • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, wizyt u klientów i podróży służbowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stanowisko w Dziale handlowym i technicznym,
    • przyłączenie się do firmy będącej liderem w branży aluminiowej, w pełni rozwoju,
    • szkolenie w zakładach Cortizo w kraju i za granicą,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia pracy.

    Prosimy o przesyłanie swojego CV ze zdjęciem w języku polskim oraz w języku hiszpańskim lub angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zgłaszanie się jedynie kandydatów spełniających powyższe wymagania.
    Aplikacje wyłącznie w języku polskim nie będą rozpatrywane.

    REF: COM.POLSKA                                                           TEL: +48 (44) 683 55 55

    CORTIZO SP. Z O.O.                                                         FAX: +48 (44) 683 55 56

    97-500 RADOMSKO, UL. GEODETÓW 2

    Prosimy o zamieszczenie w ofercie klauzli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).