Doradca Techniczno – Handlowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRODUCENT Z BRANŻY PV POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Doradca Techniczno-Handlowy
Teren działania: woj. zachodniopomorskie i lubuskie

Kogo szukamy?

  • Osób z dużym doświadczeniem handlowym, umiejących nawiązywać i podtrzymywać relacje.
  • Doświadczonych w sprzedaży produktów z branży PV.
  • Biegłych w obsłudze komputera (MS Office – w szczególności Excel i Power Point).
  • Wielozadaniowych, dobrze radzących sobie z natłokiem zadań i informacji do przetworzenia.
  • Osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki doradcy:

  • Realizacja planu sprzedaży (wizyty w istniejących punktach sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów).
  • Nadzór nad procesowaniem zamówień.
  • Przygotowywanie i składanie ofert, uczestnictwo w przetargach.
  • Udział w targach branżowych.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

Co proponujemy?

  • Pełne wdrożenie na pierwszym etapie pracy.
  • Odpowiedzialne zadania do wykonania i informację zwrotną o wynikach pracy.
  • Rozwój zawodowy, cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy