Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Współpraca z siecią dystrybucji produktów oferowanych przez firmę Wienerberger

  • Doradztwo techniczne dla uczestników rynku budowlanego

  • Prognozowanie sprzedaży w podległym regionie

  • Poszerzanie znajomości produktów i możliwości ich wykorzystania, w tym prowadzenie prezentacji i szkoleń

  • Pozyskiwanie informacji o potencjalnych inwestycjach

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obiektami

  • Uczestnictwo w akcjach promocyjno-sprzedażowych

  • Współpraca z Architektami, Wykonawcami, Inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi poprzez promowanie materiałów firmy Wienerberger

  • Systematyczna praca z aplikacją CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy techniczno-handlowego lub w handlu

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów, dyspozycyjność, aktywność i entuzjazm

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego

  • Preferowane miejsce zamieszkania Koszalin, Gryfice, Kamień Pomorski lub okolice

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne