Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno – Handlowy

Mall Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy.

  • Budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami na podległym terenie.

  • Obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskanie nowych.

  • Kompleksowe przygotowanie ofert.

  • Doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu.

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacje warunków współpracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub podobnym min. 3 lata.

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Miejsce zamieszkania w przyszłym – podległym regionie.

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych.

  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy.

  • Komunikatywność.

  • Silna orientacja na realizację celów.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dobra znajomość MS Office, Excell.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach.

  • Umowę o pracę w stabilnej i renomowanej firmie.

  • Szereg szkoleń.

  • Pomoc przy wdrożeniu się do pracy.

  • Dużą samodzielność działań.

  • Wsparcie firmy przy realizacji wspólnych celów.

  • Samochód, komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.

Mall Polska Sp. z o.o.

Mall Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo założone w 2002 roku, wchodzące w skład Mall - Gruppe GmbH oraz P. V Prefabet Kluczbork.

Jest producentem zbiorników żelbetowych: przeciwpożarowych, retencyjnych, separatorów, osadników, innych urządzeń służących do magazynowania, oczyszczania i zagospodarowania wód.

Są to sprawdzone – wysokiej klasy urządzenia spełniające wymogi Unii Europejskiej, gwarantujące jakość i niezawodność działania. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie drogowym, przemysłowym, jednorodzinnym, inwestycjach prywatnych i publicznych.

Przewiń do profilu firmy

Praca na terenie regionów

1.Województwa: mazowieckie, łódzkie, warmińsko – mazurskie

2.Województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie

Wszystkim osobom aplikującym zapewniamy dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą do nas drogą mailową lub osobiście kompletne aplikacje zawierające: CV i list motywacyjny.