Oferta pracy

Doradca techniczno – handlowy

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku na podległym obszarze, monitorowanie działań konkurencji

  • budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów

  • praca nad zwiększeniem sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie klientów

  • uruchamianie maszyn oraz doradztwo techniczne i merytoryczne

  • budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy oraz dbanie o dobre relacje z nimi

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne lub rolnicze

  • znajomość rynku związanego z branżą agro

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kategorii B

  • prawo jazdy kategorii T będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do podróży służbowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki