Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

NCH POLSKA SP Z O OO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne generowanie sprzedaży poprzez codzienną pracę na powierzonym terenie.

  • Budowanie silnych relacji z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

  • Kompletowanie i zarządzanie wszystkimi zamówieniami klientów zgodnie z polityką firmy, procedurami i standardami handlu.

Nasze wymagania

  • Zdolności handlowe i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Wysoka motywacja (organizacja samodzielnej pracy w terenie).

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Terytorium sprzedażowe w obrębie miejsca zamieszkania.

  • Pełne szkolenie w zakresie produktowym i technik sprzedażowych (stacjonarne i w terenie).

  • Możliwość wysokich premii.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.

  • Wsparcie techniczne i logistyczne.

NCH POLSKA SP Z O O

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, oszczędzania energii oraz utrzymania i konserwacji. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w branży hotelarskiej, sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation.

W Europie skupiamy się na 6 głównych obszarach działania:

- specjalizujemy się w uzdatnianiu wody (Water Treatment),

- oczyszczaniu ścieków (Waste Water),

- czyszczeniu części maszyn (Parts Cleaning),

- środkach smarnych & dodatkach do paliw (Lubricants & Fuel Additives),

- narzędziach & połączeniach mechanicznych (Tools & Fasteners),

- a także utrzymaniu i konserwacji (Maintenance)

Przewiń do profilu firmy