Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

10 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność!

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce, więc dbamy o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona! Dodatkowo zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami.

Do Twoich obowiązków będzie należało pozyskiwanie Klientów indywidualnych (przy wsparciu doświadczonego Managera) oraz tworzenie własnej bazy Klientów.

Wystarczy, że jesteś nastawiony na rozwój i naukę, chcesz poznać najlepsze sposoby osiągania celów sprzedażowych, a dodatkowo masz dużą motywację do pracy i niespożytą energię. Nauczymy Cię całej reszty, o nic się nie martw, przecież będziesz w dobrych rękach naszego słonecznego zespołu! 😊

Masz już doświadczenie w sprzedaży? To jeszcze lepiej, pomożemy Ci osiągać jak najlepsze wyniki! Z nami nie tylko chcesz, ale możesz więcej!

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Realne zarobki w wysokości ponad 10 000 zł!

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Możliwość pracy na niepełny etat

  • Rozwój pod okiem doświadczonego Lidera

  • Cele możliwe do realizacji, dzięki wiedzy przekazanej od naszych ekspertów sprzedaży

  • Otwartą ścieżkę kariery, dzięki której będziesz mieć możliwość stworzenia własnego zespołu sprzedażowego!

  • Możliwość przedstawienia i realizacji Twoich własnych pomysłów (jesteśmy otwarci na świeże spojrzenie)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Sprawdzony system poleceń

  • Sprawdź nas koniecznie, bo Sunday daje moc!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Konkursy sprzedażowe

Sunday Polska Sp. z o.o.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego tylko tej dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś! Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!