Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno – handlowy

Pfeifer Technika Linowa I DźwigowaO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów technicznych oferowanych przez firmę

  • Rozwój podległego rynku poprzez opiekę nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców na swoim obszarze działania

  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta

  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji na podległym rejonie działania

Nasze wymagania

  • Kompetencje sprzedażowe w modelu B2B w branży zaopatrzenia przemysłu

  • Kilkuletnia praktyka w handlu rozdrobnionym oraz doradztwie technicznym

  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem

  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów

  • Zmysł techniczny

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy

  • Samodzielna, odpowiedzialna praca w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dopasowane do potrzeb stanowiska

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w zgranym zespole ludzi z pasją

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pfeifer Technika Linowa I Dźwigowa

Dzięki naszym produktom z zakresu techniki linowej i dźwigowej jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klientów, tworzymy korzystne ekonomicznie rozwiązania, oferujemy know-how, wysoką jakość oraz niezawodny serwis na obszarze całej Polski.

W związku z energicznym rozwojem, do reprezentowania firmy w regionie Północny-Zachód (zachodniopomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradcy techniczno – handlowego.

Przewiń do profilu firmy