Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez SANPLAST S.A. Wymysłowice 1 88-320 Strzelno moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest SANPLAST S.A. Wymysłowice 1 88-320 Strzelno gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

SANPLAST S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dystrybutorami, inwestorami, wykonawcami i biurami projektowymi,

  • aktywizacja sprzedaży w powierzonym regionie,

  • monitorowanie rynku,

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne i handlowe.

Nasze wymagania

  • preferowane min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi rynku sanitarnego (branża wyposażenia wnętrz, instalacyjna lub budowlana),

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność,

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,

  • wykształcenie wyższe lub średnie.