Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

SANPLAST S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dystrybutorami, inwestorami, wykonawcami i biurami projektowymi,
  • aktywizacja sprzedaży w powierzonym regionie,
  • monitorowanie rynku,
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne i handlowe.

Nasze wymagania

  • preferowane min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi rynku sanitarnego (branża wyposażenia wnętrz, instalacyjna lub budowlana),
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • wykształcenie wyższe lub średnie.

Doradca Techniczno - Handlowy, zachodniopomorskie