Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-handlowy

Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Opracowanie ofert techniczno-handlowych
  • Uczestnictwo w uruchomieniach i testach narzędzi
  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek studiów mechanika i budowa maszyn
  • Znajomość zasad obróbki skrawaniem
  • Silna motywacja na realizację stawianych celów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu SolidWorks bedzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Oferujemy
  • Prace w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon również do celów prywatnych
  • Prywatna opieka medyczna

O nas

Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. jeden z największych dystrybutorów narzędzi do obróbki skrawaniem metali, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Doradca Techniczno-handlowy, zachodniopomorskie