Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

TECHNIKA SYSTEMÓW SPRĘŻONEGO POWIETRZA s.c.

5 50010 500 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru sprężarek, pomp próżniowych i urządzeń uzdatniania sprężonego powietrza,

  • Spotkania techniczno-handlowe (będziesz realizować cały proces sprzedaży od nawiązania kontaktu, przez określenie potrzeb i rekomendowanego rozwiązania, zaprezentowanie oferty i negocjacje warunków sprzedaży, aż do uzyskania zamówienia i monitorowania procesu dostawy),

  • Planowanie i raportowanie pracy,

  • Praca w powierzonym terenie i 1-2 razy w miesiącu spotkanie w biurze w Warszawie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • Znajomość sposobów samodzielnego pozyskiwania klientów przemysłowych,

  • Doświadczenie jako doradca techniczny w rozmowach z inżynierami, szefami produkcji, kierownikami utrzymania ruchu lub właścicielami firm,

  • Doświadczenie we współpracy z odbiorcami z długim procesem zakupowym,

  • Znajomość branży sprężarek, systemów uzdatniania sprężonego powietrza, pomp próżniowych będzie dodatkowym atutem, ale nie warunkiem koniecznym.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie (pensja + prowizje) w wysokości 5.500 – 10.500 zł brutto na podstawie umowy o pracę,

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Skuteczny program wdrażania nowego pracownika w proces pozyskiwania klientów i sprzedaży oferowanych urządzeń,

  • Podstawowe narzędzia pracy: wiedza i doświadczenie współpracowników, samochód, telefon, laptop,

  • Miłą atmosferę pracy w zespole, który sobie pomaga i współpracuje ze sobą.

O nas

Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c. jesteśmy firmą prowadzącą działalność w dziedzinie sprężarek powietrza, pomp próżniowych i systemów uzdatniania sprężonego powietrza.

Jesteśmy polskim dystrybutorem grupy GARDNER DENVER, a w naszej ofercie znajdują się takie znane marki jak: Gardner Denver, Compair, Champion, Hydrovane, Elmo Rietschle.

Posiadamy ofertę produktów różnych technologii od klasy premium, do klasy budżetowej.