Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy

Becker Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejon Polski północno-zachodniej
  • (praca mobilna)
  • Poszukujemy kandydata do działu sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za obsługę północno-zachodniego rejonu Polski. Teren wykonywania pracy obejmuje województwa: lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, częściowo wielkopolskie.
  • Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi kontrahentami
  • ponadprzeciętne rozwijanie rynku oferowanych przez Spółkę rozwiązań z dziedziny techniki próżniowej, ze szczególnym naciskiem na ciągłe poszukiwanie nowych szans biznesowych
  • budowanie pozytywnego, profesjonalnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy, w branży technicznej
  • wykształcenie co najmniej średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialności za wyniki sprzedażowe na wskazanym terenie,
  • kompetencje, umiejętności rozpoznawania i zrozumienie potrzeb klientów
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • dyspozycyjność i chęć do odbywania częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, możliwość przystąpienia do PPE i ubezpieczenia na życie oraz pakiet medyczny)
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia w Polsce i za granicą
  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Becker Polska sp. z o.o. oferuje pompy próżniowe oraz kompresory, znajdujące szerokie zastosowanie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Wyznaczamy standardy pod względem jakości i wartości świadczonych usług. Oferujemy innowacyjne urządzenia i zaawansowane systemy próżniowe podnoszące konkurencyjność i efektywność w biznesie.

Doradca techniczno-handlowy, zachodniopomorskie