Doradca Techniczno – Projektowy w branży budownictwa drewnianego

Root BD Beata JachimowskaO firmie

4 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

Root BD Beata Jachimowska

Karola Olszewskiego 6

Kielce

Firma Root BD jest firmą handlowo-usługową. Zajmuje się sprzedażą płyt oraz materiałów drewnopochodnych przeznaczonych dla budownictwa drewnianego, szkieletowego oraz meblarstwa. Oferuje m.in. system budowy domów szkieletowych Steico, podkłady podpodłogowe, płyty OSB, płyty pilśniowe. Prowadzi doradztwo w zakresie zastosowania sprzedawanych materiałów.
Doradca Techniczno – Projektowy
w branży budownictwa drewnianego

Zadania

  • Kosztorysowanie i modelowanie konstrukcji drewnianych i szkieletowych
  • Kosztorysowanie i modelowanie izolacji z włókna drzewnego
  • Doradztwo z zakresu działalności firmy i dystrybuowanych przez nią technologii i materiałów
  • Współpraca z klientami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie o specjalności budownictwo, technologia drewna lub pokrewne
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania konstrukcji
  • Znajomość branży budownictwa drewnianego i/lub szkieletowego
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu podstawowym/średnim
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną, kreatywną i nieschematyczną pracę
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w biurze w Kielcach
  • Zarobki 4000 – 10000 zł brutto (w zależności od umowy)
  • Jasną strukturę organizacyjną dającą możliwość samodzielnego działania
  • Wsparcie otwartego i dynamicznego zespołu
  • Systematyczne i szczegółowe wdrożenie w powierzone obowiązki
  • Otwarty system premiowy, motywacyjny i szkoleniowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy