W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres e-mail: [email protected] , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Sprzedażowy

Saint-GobainO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami (projektanci, wykonawcy, klienci instytucjonalni)

  • Aktywny udział w przetargach, negocjowanie warunków handlowych z klientami

  • Przygotowywanie i organizacja prezentacji oraz innych form doradztwa technicznego dla klientów

  • Opracowywanie i kontrolowanie realizacji planów sprzedaży

  • Stałe monitorowanie i analizowanie danych rynkowych

  • Wdrażanie nowych produktów na rynek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Komunikatywność i nastawienie na realizację wyniku

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

  • nagrody jubileuszowe

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

PAM

Saint-Gobain PAM jest światowym liderem w produkcji kompleksowych systemów wodociągowych i kanalizacyjnych (rur, kształtek i uszczelek), armatury oraz uzbrojenia drogowego (włazów, krat i wpustów) z żeliwa sferoidalnego, a także instalacji wewnętrznych odwadniających dachy oraz odbierających ścieki wewnątrz dużych obiektów do różnych gałęzi przemysłu na całym świecie. Saint-Gobain PAM to ponad 150 lat doświadczeń, ponad 300 produktów, 14 zakładów produkcyjnych w 9 krajach, działalność w 153 krajach i prawie 8500 pracowników na całym świecie. Każdego roku Saint-Gobain PAM dostarcza rozwiązania dla 100 stolic i ponad 1000 miast na całym świecie.

Dołącz do naszego zespołu!