Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Asystent Projektanta

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji (grzewczej, sanitarnej czy klimatyzacji)

  • przygotowanie zamian produktowych z wykorzystaniem produktów marki Herz

  • aktualizację dokumentacji technicznej (karty techniczne, certyfikaty, aprobaty)

  • wsparcie techniczne procesu wprowadzenia nowych produktów

  • pomoc przy prowadzeniu szkoleń oraz sprzedaży przez Dział Handlowy

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem inżynierii środowiska lub sanitarnej

  • wiążesz swoją przyszłość w projektowaniu instalacji (grzewczej, sanitarnej czy klimatyzacji)

  • jesteś entuzjastycznie nastawiony na nowe doświadczenia zawodowe

  • masz doświadczenie projektowe

  • znasz typowe programy wspierające projektowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole

  • fachowe szkolenia specjalistyczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy i kwalifikacji

Firma HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o. o. w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

Przewiń do profilu firmy