Oferta pracy

Doradca Techniczny

GRUPA KANO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:
DORADCA TECHNICZNYNumer ref.: NPT/1/2021

Wymagamy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowana Inżynieria Sanitarna
  • dobrej znajomość rosyjskiego, umożliwiającej swobodną komunikację i prowadzenie szkoleń
  • znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w branży HVAC: branża instalacyjna
  • znajomości zagadnień technicznych w zakresie projektowania i montażu instalacji
  • znajomości programów do projektowania instalacji
  • umiejętności/doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i prezentacji produktowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności związanej z delegacjami służbowymi – kilka razy w roku (planowane z odpowiednim wyprzedzeniem)

Zakres obowiązków:

  • Twoja praca będzie pełna niespodzianek i ciekawych wyzwań związanych z wdrażaniem na rynek nowoczesnych rozwiązań technicznych
  • poprzez konsultacje z konstruktorami i działem wdrożeń będziesz aktywnie uczestniczył w pracach koncepcyjnych dotyczących rozwoju oferty firmy
  • będziesz aktywnie wspierał cały proces wdrożenia i sprzedaży produktu poprzez opracowywanie materiałów technicznych i marketingowych, wsparcie techniczne produktu dla klientów zewnętrznych a także udział w procesie reklamacji
  • będziesz odpowiedzialny za szkolenia i wsparcie techniczne całej rzeszy menadżerów handlowych i technicznych, pracujących na różnych rynkach na arenie międzynarodowej.
  • przy udziale i wsparciu działu marketingu będziesz odpowiedzialny za opracowywanie instrukcji i prezentacji produktowych, materiałów reklamowych i katalogów a także będziesz wspierał proces opracowywania strategii marketingowych firmy

Co oferujemy?

  • satysfakcję z pracy
  • bycie członkiem zespołu polskiego Lidera rynku instalacji
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • rozwojowe szkolenia produktowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie pracownicze)
  • wyposażenie stanowiska pracy: laptop, telefon (praca stacjonarna)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne