Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczny (branża budowlana)

DOM 3E S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

DOM 3E S.A.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż kompleksowej usługi budowy domu
  • prowadzenie Klientów przez wszystkie etapy procesu budowy domu, w tym doradztwo techniczne i produktowe
  • badanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • obsługa zapytań trafiających do firmy (telefonicznych oraz mailowych)
  • udział w spotkaniach działu techniczno - handlowego raz w tygodniu
  • codzienne raportowanie swoich działań w systemie CRM zgodnie z wytycznymi
  • udział w dniach otwartych, targach
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta
  • współpraca z innymi działami w firmie, w tym z działem projektowym oraz realizacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe w branży budowlanej (najlepiej budownictwo jednorodzinne) poparte sukcesami
  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym
  • wiedza techniczna związana ze sztuką budowlaną
  • zorientowanie na Klienta i umiejętność badania potrzeb
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów CRM
  • konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na wyniki oraz wysoką jakość
  • gotowość do podróży służbowych
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • szkolenia i rozwój
  • opieka medyczna w pakiecie premium
  • 50% dopłaty do karty multisport
  • strefa relaksu i biblioteczka firmowa
  • przyjazne środowisko pracy
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację
  • realny wpływ na sukces firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym polskim produkcie - elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię, która jest opatentowana i wybierana na całym świecie. DOM 3E tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. Naszym inwestorem oraz ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak – czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Doradca Techniczny (branża budowlana), rondo ONZ 1, Śródmieście, Warszawa