Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny – Branża Instalacyjna

HYDROSOLAR Sp. z o.o. DOLNY ŚLĄSKO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ofert technicznych

  • współudział w przygotowaniu strategii sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z dostawcami

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży

  • monitoring rynku inwestycji budowlanych oraz ofert konkurencji

  • optymalizacja stanów magazynowych we współpracy z działem zakupów w odpowiedzi na potrzeby działu handlowego

  • prowadzenie i organizacja szkoleń w zakresie branży instalacyjnej

  • praca nad promowaniem dostawców danej branży- organizacja dni otwartych, promocji lokalnych, spotkań i szkoleń dla klientów w koordynacji z działem handlowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - preferowane kierunkowe

  • doświadczenie w branży (min. 2 lata)

  • dobra znajomość asortymentu i rynku branży

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętności prowadzenia negocjacji z producentami poparte sukcesami

  • silne zorientowanie na realizację strategii działu branżowego

  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój kompetencyjny

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów

  • karty medyczne i Multisport

HYDROSOLAR Sp. z o.o. DOLNY ŚLĄSK

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą zasilić szeregi Naszej Spółki.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś osobą KOMUNIKATYWNĄ i ZNASZ NASZĄ BRANŻE to zgłoś się do Nas i obejmij stanowisko!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.