Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny - branża motoryzacyjna

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o.

    IPK Sp. z o.o., firma należąca do Praxi Alliance - międzynarodowej sieci zrzeszającej renomowane
    firmy rekrutacyjne, specjalizuje się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej
    i specjalistycznej.
    Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży automotive poszukujemy kandydatów
    na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: STT-TS/02/18
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych dostosowanych do potrzeb odbiorców,
    • Bezpośrednia współpraca z warsztatami samochodowymi oraz dystrybutorami części samochodowych,
    • Współpraca w zakresie tworzenia programu i treści szkoleń oraz dokumentacji technicznej, analiza potrzeb szkoleniowych,
    • Uczestniczenie w promowaniu produktów podczas imprez branżowych oraz spotkań z Klientami,
    • Inne prace związane z Customer Service,
    • Raportowanie do Dyrektora handlowego, współpraca z działem Customer Service.
    Wymagania:
    • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej,
    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Umiejętność przekazywania wiedzy,
    • Umiejętności interpersonalne,
    • Znajomość jęz. angielskiego, w tym słownictwa technicznego, na poziomie komunikatywnym,
    • Biegła obsługa komputera: Excel, Word, Power Point, Outlook,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą.
    Oferujemy:
    • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji godnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r.,
    poz. 2135 ze zmianami)”.