Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

doradca techniczny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś świeżo po studiach i zastanawiasz się co dalej? Szukasz możliwości wejścia na rynek pracy? A może masz już doświadczenie i szukasz nowych wyzwań?

    Ta oferta może być dla Ciebie!

    Do zespołu sprzedażowego naszego Klienta z południowej Polski poszukujemy osoby, która będzie pracowała w rejonie kujawsko-pomorskim.

    Nr ref.: 47805/36055
    Bydgoszcz
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenia oraz system premiowy
    • pakiet szkoleń (podstawowe i dalsze w zakresie podnoszenia kompetencji)
    • współpraca jedną z najbardziej znanych marek w branży
    • kompleksowe przeszkolenie i przygotowanie do nowych obowiązków
    zadania
    • odpowiedzialność za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami
    • współpraca z obecnymi kontrahentami, jak i aktywne poszukiwanie nowych klientów w podległym regionie;
    • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy;
    • prowadzenie działań promocyjnych.
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa, odlewnictwo, spajanie materiałów)
    • znajomość języka angielskiego - mile widziana
    • mobilność
    • otwartość na zdobywanie nowego doświadczenia

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

    www.randstad.pl